Foto’s van afgelopen dinsdagbee, een gezellige avond waar Miranda haar DJ showde, er moet alleen nog een biesje om.

Veel te zien
leuk met die rode cornerstones

Franka sneed de écht wel mislukte cake van Ria aan, Ria had geëxperimenteerd met likeur43 en ze vond het niet lekker, maar ze was de enige die klaagde, de cake ging erin als pap.

Jeanne zat lekker te patchen,

Ria zat door te quilten,

De paar kruisjes die Coba borduurde kon ze even later weer uit te halen, veel te veel afleiding ☺️
Zie hier Jeanne die de bies van de kikkerquilt vastnaaide, dit is de derde quilt al van dit jaar die ze op de bee afmaakt.

Lorene heeft weer nieuw haakwerk bij zich, deze lap haakt ze met twee verschillende draden als één draad

Detail

Wacht, er is nog meer,

Lorene maakt ook een temperatuur deken met de temperatuur van de dag in een bepaalde kleur, en dan heb je na een jaar een geweldige deken.

Janny was zoet met het inkleuren van stempels (Stampin’up), hier probeert ze een andere potloodmerk uit

Zie hier nog meer van haar projecten, kaartjes en geschenkdoosjes, klik op de foto hieronder, en je komt op haar website


Miranda zat inches te borduren, ze had mijn lapje er even bij als voorbeeld

de poes in de borduurring had ze ook mee genomen,

Franka was ook aan het borduren, deze had ze klaar

En op naar de volgende

en ik had zowaar een paar lijntjes aan het huisje van de stitcherie afgekregen.

Het was weer een waar genoegen.

Geweldige en prachtige werkstukken zijn het allemaal. Zet er ook heel gezellig uit met zo’n Bee.
Fijn weekend
Gezellig weer even er uit en leuke ideeen opdoen en elkaars werk bekijken.
Mooi wat jullie allemaal maken.
Goed weekend
groetjes,Truus uit Drenthe
Oooohhh mooi , die Dear Jane .
grtjs Mieke